Rekonstrukcja włosów JOICO

Znasz sekrety pieknych wlosow? Zdradzimy Ci je w Twoim salonie fryzjerskim
Zapisz sie na konsultacje i poznaj tajniki profesjonalnego zabiegu rekonstrukcji wlosow

JOICO K-PAK HAIR REPAIR SYSTEM

ponadto wykonamy diagnoze wlosa,dobierzemy kosmetyki do domowej pielegnacji i udzielimy porad jako nie dbac by zawsze byly zdrowe i pelne blasku
uwierz i wyprobuj: tak milo jest dbac o siebie...

Dlaczego System Rekonstrukcji Włosów działa?

System Rekonstrukcji Włosów zawiera opatentowany system Quadramine Complex bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej, która zawiera zestaw 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. QUADRAMINE COMPLEX zawiera aminokwasy o czterech różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 150 - obudowują włosy od najgłębszych warstw, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 2500 - odbudowują je od zewnątrz.
Kompleks Quadramine rekonstruuje korę włosa (która stanowi większość masy włosów) oraz nadaje włosom elastyczność. Penetruje i odbudowuje łuskę włosa - najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniem.

Profesjonalny zabieg może być przeprowadzony tylko w przeszkolonym salonie fryzjerskim. Trwa w zależności od stopnia zniszczenia włosów od 30 do 90 minut. W salonach JOICO fryzjerzy zachęcają do przeprowadzenia rekonstrukcji włosa łącznie z zabiegami chemicznymi. Na przykład z koloryzacją - wydłuża trwałość koloru i znacznie poprawia kondycję włosa. Doskonale zabezpiecza również włosy przed negatywnymi skutkami trwałej ondulacji.

· Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX.
· Drugi etap wyrównuje porowatość włosa.
· Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy zostaje nałożony K-PAK rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.
· Ostatni, czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji JOICO.

Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji używaj kosmetyków serii K-Pak przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Kosmetyki dostępne do zakupu w Twoim salonie fryzjerskim.
O szczegóły zapytaj w salonie IVA.