Sauna na włosy TUFT MISTY 380

Od dawien dawna wiemy jaką moc mają seanse w saunie i łażni parowej. Saunę lubimy bo jest relaksacyjna,odprężająca, a przede wszystkim utrzymuje skórę czystą i piękną. To czemu nie sprawić takiego relaksu i pielęgnacji naszym włosom? Im też sie coś od życia należy! Głęboka regeneracja przywróci szybko blask zmęczonym, zniszczonym i matowym włosom.
...
SAUNA MISTY 380 przeprowadza kurację na włosach z użyciem mgły wodnej wytworzonej poprzez fale ultradżwiękowe. Cząsteczki mgły przenikają włos począwszy od naskórka, aż do najgłebszej jego warstwy.Dzięki dużej ilości jonów ujemnych i wilgoci, skóra staje się świeża i wraz z włosami odpowiednio nawilżona. Równocześnie, zabieg ułatwia wchłanianie przez skórę i włosy minerałów i witamin zawartych w stosowanych kosmetykach przywracając im naturalny blask i nawilżenie. Ozon jest jonizowany w celu oczyszczenia włosów, powoduje oderwanie zanieczyszczeń, działa sterylizując, usówa zapach chemikaliów w trakcie zabiegów chemicznych na włosach. Działa stymulująco na funkcję skóry głowy, zwiększa ukrwienie wpływając na wzrost włosa. Ozon przeciwdziała przetłuszczaniu i wypadaniu włosów. Działa także przeciwłupieżowo. Funkcja chłodząca wspomaga domknięcie łusek włosowych w ostatniej fazie zabiegu.

NA TAKI ZABIEG - REGENERACJA WŁOSÓW POD SAUNA MISTY 380 - MOŻECIE UMÓWIĆ SIĘ W SALONIE FRYZJERSKO-KOSMETYCZNYM IVA.

Salon proponuję kuracje:

MACADEMNIA NATURAL OIL- DEEP REPAIR MASQUE - rewitalizująca strukturę suchych i zniszczonych włosów kombinacją olejków macademii i arganu wraz z olejkiem z drzewa herbacianego, rumiankiem, aloesem oraz ekstraktem z alg regeneruje i odbudowuje włosy pozostawiając długotrwały efekt odżywionych,pełnych blasu elastycznych włosów.

MASKA PLACENTA - specjalnie opracowana formuła zawiera wyciąg z miąższu bambusa oraz placente (wyciąg z łożysk zwierzęcych). Maska bogata w białka, aminokwasy i witaminy. Nawilżą, nabłyszcza, pozostawia miękkie i łatwe do układania włosy. Szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnianych ,suchych i łamliwych. Doskonała do włosów przedłużanych.

COLOR CARE- Bez względu na to czy jesteś hollywoodzką blondynką, sensacyjną brunetką czy typowym rudzielcem, linia Color Care System Paul Mitchell wydłóży trwałość koloru Twoich włosów, jednocześnie chroniąc je i regenerując. Zawarty w kosmetykach tej serii wyciąg ze słonecznika jest naturalnym filtrem promieni UV, który wydłuża żywotność i głębię koloru włósów farbowanych.

EKSTRA BODY - System Ekstra Body jest przepełniony nie obciążającymi włosów, zawartymi w pantenolu składnikami zwiększającymi objętość, które pogrubiają włos od wewnątrz. Ten profesjonalny system pielęgnacji doda Twoim włosom upragnionej energii i blasku.

 

Najważniejsze cechy urządzenia:

- temperatura mgły: od temperatury pokojowej do 60 stopni
- wytwarzanie zjonizowanej mikro mgły, dzięki czemu produkty pielęgnacyjne lepiej wnikają do wnętrza włosów lub skóry głowy
- COOLING – chłodzenie – proces ten zapewnia domknięcie łusek włosów, co pozwana na wydłużenie efektu pielęgnacyjnego
- OZON – wspomaga ukrwienie skóry głowy, stymuluje wzrost włosów, oczyszcza skórę głowy i włosów po zabiegach chemicznych

 

Ultradźwiękowa Mgła

Technologia Ultradźwiękowej mgły jest wykorzystywana przez MISTY 380 do wytwarzania ogromnej ilości jonów ujemnych i mikrocząsteczek mgły. Rozmiar cząsteczek mgły waha się od 1 do 10 µm (mikrometr) i są mniejsze od regularnych cząsteczek pary wodnej generowanej przez technologie stałej pary wodnej. Małe cząsteczki mgły wodnej z łatwością przenikają przez pory w głąb skóry i do wnętrza włosów.

Dzięki dużej ilości jonów ujemnych i wilgoci, skóra staje się świeża i wraz z włosami odpowiednio nawilżona. Równocześnie, zabieg ułatwia wchłanianie przez skórę i włosy, minerałów i witamin zawartych w stosowanych produktach kosmetycznych przywracając im naturalny blask i nawilżenie.