Masaże

Masaż relaksacyjny
Jest to masaż bazujący na technikach masażu klasycznego takich jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wstrzasanie mający na celu maksymalne rozluźnienie napietych mięśni, wyciszenie układu nerwowego, rozładowanie napięć i stresów. Odpowiednia atmosfera, ciepło, światło, muzyka oraz sprawne dłonie masażysty potrafią wprawić w stan absolutnego odprężenia, przywracając spokój i harmonię ciała i umysłu.

 

Masaż leczniczy
Jest to masaż najczęściej skupiający sie na określonym problemie, dolegliwości którą przy odpowiednim podejściu dobraniu odpowiednich technik można często zlikwidować. Zabieg ten stosowany jest w serii indywidualnie w zależności od potrzeb.

 

Masaż antycelulitowy
Intensywny masaż, wykorzystujecy techniki działające nie tylko powierzchownie ale i na tk.tłuszczowa oraz mięśnie. Daje czesto silne przekrwienie. Stymuje skóre do produkcji kolagenu i elastyny. Wpływa na uelastycznienie tkanki łącznej, poprawia mikrokrążenie, odżywienie, napięcie skóry a także stymuluje do spalania tk.tłuszczowej. Masaż ten poteguje użycie odpowiedniego preparatu.

 

Masaż bańkami chińskimi
Jest to połączenie masażu ręcznego z wykorzystaniem podciśnienia uzyskanego poprzez zassanie bańki do skóry, uzyskujemy intensywny zabieg dający silne przekrwienie. W zabiegu tym pracujemy na środkach poślizgowych często antycellulitowych. Bańki chińskie wykorzystuje się zarówno do masażu antycellulitowego jak i dla intensyfikacji do masażu relaksacyjnego i leczniczego. Zabieg ten może być odrobine nieprzyjemny ale nie powinien boleć !