Zabiegi Mary Cohr

Beauty Aromatique

Każda skóra jest inna i ma różne potrzeby. Kosmetyczka jest prawdziwym "terapeuta urody", który wybiera jeden lub więcej olejków dostarczających odpowiednich składników pobudzających funkcje witalne skóry. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego to Ty decydujesz o doborze kompozycji esencjonalnych olejków do masażu.
Urzekający zapach olejków esencjonalnych powita CIE już od progu Naszego gabinetu kosmetycznego i zaprosi Cie do wspólnej podróży, podczas której odkryjesz swoje naturalne piękno i odzyskasz pogodę ducha. Beaute Aromatique jest unikalnym zabiegiem, w którym korzyści płynące z zastosowania olejków esencjonalnych są potęgowane dzięki delikatnemu masażowi. Zabieg kończy się nałożeniem unikalnej maski z koncentratami roślinnymi dostosowanymi specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

OLEJKI:
- NOURISHING ESSENTIAL OILS: odżywczy olejek do masażu. Działa regenerująco,stymulująco oraz odżywczo na skórę.Zawiera m.in. olejek z drzewa różanego, nasiona malin i marchwi.
- MOISTURISING ESSENTIAL OILS: Nawilżający olejek do masażu, zmiękcza,łagodzi i uspokaja skórę, działa przeciwzapalnie. Regeneruje i przyspiesza odbudowę komórkową. zawiera m.in lawendę, szałwię.
- SOOTHING ESSENTIAL OILS : Kojący olejek do masażu, łagodzi zmiękcza i uspokaja skórę,działa przeciwzapalnie. Zawiera m.in. pomarańczę,lawendę.
- REVITALIZING ESSENTIAL OILS: Witalizujący olejek do masażu. stymuluję, regeneruje i odświeża skórę. Działa antyseptycznie.
- BALANCING ESSENTIAL OILS: Balansujący olejek do masażu. Działa oczyszczająco, antyseptycznie,przeciw łojotokowo i odświeżająco. Zawiera m.in. tymianek i miętę.
Olejki Esencjonalne
.

Beaute Aromatique

 

Beauty lifting

Widoczna redukcja zmarszczek, natychmiastowy efekt liftingu i ujędrnienia!!!

Podczas zabiegu kosmetyczka masuje każdą zmarszczkę z osobna Ekspresowym Wypełniaczem Zmarszczek, aby w widoczny sposób je wygładzić. Cały sekret tkwi w małej kuleczce, która pozwala na nałożenie skoncentrowanego wypełniacza we właściwe miejsce. Kuleczka poprzez masaż każdej zmarszczki, wygładza ją i wypełnia składnikami aktywnymi, które dzieki temu wnikają głębiej.
Kulminacyjnym momentem zabiegu jest aplikacja maski z kolagenem morskim, która ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy.Maskę zdejmujemy jak "drugą skórę " po 10 min.
Zmarszczki będą tylko złym wspomnieniem... cera jest wspaniale wygładzona i ujędrniona. Skóra promienieje blaskiem.Po zabiegu BEAUTE LIFTING skóra wyrażnie nabiera młodszego wyglądu.Rezultaty są widoczne natychmiast juz po pierwszym zabiegu.

Beaute Lifting

 

Peel & Lift

"Olśniewaj już od pierwszego zabiegu"
 
Efekt peelingu : delikatne kwasy owocowe tworzą " nową skórę "
W związku z trybem życia , wiekiem czy stresem skóra traci blask. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka oraz niedoskonałości ułatwiając w ten sposób skórze oddychanie.
Kwasy owocowe wykorzystywane w zabiegu Peel & Lift delikatnie rozbijają połączenia międzykomórkowe pomiędzy matwymi i żywymi komórkami, aby uwolnić blask nowych komórek.
 
Efekt Liftingu: czysta witamina C regenerująca struktury kolagenu
Aplikacja maski z zawartością witaminy C działa odmładzająco, regeneruje włókna elastyny oraz minimalizuje przebarwienia. Skóra nabiera blasku, wygląda świeżo i znacznie młodziej.
Udowodniono, że witamina C ma działanie regenerujące struktury kolagenu, jest zatem kluczowym składnikiem poprawiającym elastyczność. Rozjaśnia przebarwienia i działa anty - wolnorodnikowo. Zabieg polecany jako intensywna kuracja wiosną i jesienią lub jako jednorazowy zabieg regenerujący.