Zabiegi Thalgo

Niezwykły nawilżająco – relaksujący zabieg, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębi oceanu kompleks Save Bleue dostarcza do samego serca komórek bogactwo morskich składników- mikro-, makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym , Hydra-diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewnia jej świeży i promienny wygląd.

 

WSKAZANIA:

skóra odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżnia i wygładzenia.

 

CEL:
długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, usunięcie oznak zmęczenia skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i nadanie promiennego wyglądu.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU:
● Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji dla każdej komórki naskórka,
● Hydra-diffusine - egzopolisaharyd z Burkholderia Caribensis - stymuluje syntezę białka w błonach komórkowych, odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka,
● Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego - reguluje proces zatrzymania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego,
● Lumisource - ekstrakt z Candida saitoana - stymuluje procesy naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę,
● Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewnia długotrwałe nawilżenie.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach


CZĘSTOTLIWOŚĆ:

3-6 zabiegów – 1-2 razy w tygodniu lub zabieg jednorazowy


CZAS TRWANIA:

1 godzina

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami

Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie powiek dolnych objawiających się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze.

WSKAZANIA:
zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych

CEL:
zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i reminalizację skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU:
● Mikronizowana alga – kompleks trzech gatunków alg: Laminaria Digitata, Focus Vesiculosus i Lithothamnion Calcareum, pozyskany w procesie mikronizacji,
● Kompleks Seve Marine – nawilża, zwiększa barierę ochronną skóry,
● Imperata Cylindrica – utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia w komórkach,
● Alga Chondrus Crispus – zwilża, zmiękcza

PRZECIWWSKAZANIA:

skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach


CZĘSTOTLIWOŚĆ:

4-10 zabiegów – 1-2 razy w tygodniu lub zabieg jednorazowy

 

CZAS TRWANIA:

1 godzina

INTENSYWNY OCZYSZCZAJĄCO-PRZECIWTRĄDZIKOWY RYTUAŁ

Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu aby odzyskać zdrową i czystą skórę. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość.

WSKAZANIA:

zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej.

CEL:

regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.

PRZECIWWSKAZANIA:

świeże mikrourazy naskórka, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

AKTYWNE SKŁADNIKI:
● Activ’Pur (kwas nordihydrogwajaretowy (NDGA) + kwas oleanolowy) - hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za niedoskonałości , pozbawiając ich wody oraz zmniejsza aktywność 5-α-reduktazy, w wyniku czego uzyskujemy kontrolowaną produkcję sebum, redukcję łojotoku oraz wyraźną poprawę wyglądu skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej.
● Acti’Sebum - oleista frakcja z pestek dyni - wpływa na skład sebum, minimalizując efekt błyszczenia się skóry.
● Seve Bleue - ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.
● Agi Fucus Spiralis i Tetraselmis Chui - bogate w cynk, pomagają regulować produkcję sebum, redukują błyszczenie się skóry, zmniejszają widoczność porów, zapobiegają rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.
● Kaolin - biała glinka, działa jak bibułka wyciągając z porów nadmiar sebum i zanieczyszczenia, ma działanie bakteriobójcze, remineralizujące, odtruwające, absorpcyjne. Zawiera sole mineralne - związki krzemu, magnezu, wapnia, aluminium, fosforu, cynku i miedzi.
● Oczar wirginijski (Hamamelis virginiana) - zawiera w sobie mnóstwo surowców zwanych garbnikami, które mają działanie ściągające; działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zwęża pory, łagodzi łojotok.

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

seria 6 zabiegów - 1 w tygodniu
12 zabiegów - 2 w tygodniu

 

CZAS TRWANIA:

60 minut
zabieg jednorazowy

Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska bogata w 46 witamin i minerałów połączona została z Controlamine, Pam Extracts i Cytobiol Bardane w Intensive Regulating Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminacje nagromadzonych toksyn. 

 

WSKAZANIA:

zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej z tendencją do wyprysków oraz skóry toksycznej, w celu przygotowania jej do zabiegów aktywnych. 

 

CEL:
oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE W ZABIEGU:

  • Mikronizowana alga – kompleks trzech gatunków alg: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Lithothamnion Calcareum, pozyskany w procesie mikronizacji.
  • Controlamine - wyciąg z alg z rodziny Laminaria
  • Pam Extracts® – wyciąg z pestek grejpfruta
  • Cytobiol Bardane® - połączenie witaminy B8, soli cynku i ekstraktu łopianu.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

uczulenie na składniki zawarte w preparatach. 

 

CZAS TRWANIA:

60 minut

to innowacyjny kompleks o działaniu anti-ageing z siłą penetracji mezoterapii. Bioregenerująca "infuzja" uzupełnia braki w tkankach, aby przyspieszyć metabolizm komórek skóry i zachować jej młody wygląd.

 

OPATENTOWANA KOMBINACJA

34 POLIREWITALIZUJĄCE SKŁADNIKI ODŻYWCZE

ODMŁADZAJĄCY KWAS HIALURONOWY

2 WITAMINY B                              

GŁĘBOKA PENETRACJA 14 MINERAŁOW

18 AMINKWASÓW

Składniki wspomagające: Wypełnienie, odnowę komórkową, lifting, nawilżenie

+

NUKLEOTYD HAMUJĄCY STARZENIE SIĘ KOMÓREK

Dociera do komórek skóry dzięki najnowszej technologii.

 

Mesolift Marin umieszczony jest w Biosferze*, unikalnym systemie transportującym, który uwalnia kompleks do komórek skóry jak zastrzyk. Inteligentna, koncentryczna struktura Biosfery sprawia, że bioregeneracyjna formuła trafia prosto do celu. Umożliwia to kontrolę biodystrybucji i powolne uwalnianie substancji czynnych, które trwa aż do 48 godzin. Zapewnia to optymalną infuzję do głębszych warstw skóry i niebywałą biodostępność składników odżywczych.

 

Biosfera* - biokompatybilny system do transportu materiału biologicznego